.                                                                                                                                                                                                                       .

O mně


Jsem fyzioterapeutka (20 let praxe), lektorka jógy (17 let vedených lekcí) s vystudovanou tradiční čínskou medicínou, kraniosakrální terapeutka a řadu let studuji také vliv emocí na naše tělo - psychosomatiku. Přistupuji k lidskému tělu jako k celku, dávám pozornost fyzické, emoční i mentální rovině těla, čímž propojuji západní i východní medicínské přístupy.

Na své letité terapeutické cestě jsem dospěla k poznání, že téměř každé tělo - pokud mu to jen dovolíme - je natolik moudré, že se může znovu navrátit do plnohodnotného života, radosti a živosti. Z tohoto principu pak vycházím při všech svých terapiích, můj přístup je komplexní, respektující, s přihlédnutím k vlastní jedinečnosti těla i duše. Věřím, že tímto přístupem, spolu s lehkostí a jemností, lze pomoci tělu navrátit zdraví či jej udržovat ve zdraví plném.

Učím sebe a tím i své klienty hledat a prožívat chvíle klidu, vnitřní rovnováhy a harmonie, spokojenosti v každodenním životě...v přítomném okamžiku...

Záleží vždy na nás ...         

...záleží na možnostech, jenž chceme uvidět a jak chceme žít...


Vytvořte si webové stránky zdarma!