Reference

Emílie

"Dnešní zamyšlení nad svým tělem i duší bylo pro mně velmi silným zážitkem, děkuji za krásná a povzbudivá slova, posílení všech smyslů vnímání. Je to síla a energie, tolik potřebná v této nelehké době. Děkuji moc."

Jana

"To je tak super, že i když jsem hodně unavená, vůbec nic se mi nechce nebo jsem i mírně nemocná, můžu s tebou online jógovat a vybírat si, co mi dělá dobře a třeba mě i léčí. Vždy je z čeho vybírat."

Marie

"Moc děkuji, dnes krásná a optimistická hodina, úplně mi zvedla náladu a jsem o pár centimetrů rovnější i vyrovnanější "

Lenka

"Tak to včera vypadalo, že téměř nic neděláme a skoro pořád jen ležíme, ale ještě dnes cítím v těle svaly, které ani nevím, že je mám. Ty se nezdáš :-) Během lekce srandičky, no stress a pak toto :-) "

Veronika

"Já se musím přiznat, že jsem tak vděčná za tuto dobu, že jsem se k vám dostala nyní na online lekce, neboť běžně se k Vám dostat do kurzu či na terapie je téměř nemožné. Jste skvělá. Děkuji."

Marcela

"Hani, až dnes jsem měla možnost si s tebou poprvé zacvičit a bylo to úplně kouzelné. Ty jsi prostě anděl. Moc děkuji, že vysíláš do světa tvoje laskavá slova, moudra a vděčnost a díky tobě si vždy uvědomím jak je důležité se zastavit a poděkovat za vše co nám život přinese."

Světlana

"Moc děkuji, holčičky zase chvilku cvičily se mnou - je to moc fajn. I když si pak jdou hrát, tak mě v pohodě nechají cvičit a cvičení tu vytváří takovou pěknou poklidnou atmosféru."

Radka

"Krásny večer a děkuji moc za tuto lekci. Za mě asi jedna z nejlepších. Dokonce mě před lekcí začínala bolet hlava od krční páteře a tak skvěle jsem měla možnost to prodýchat a procvičit, že je pryč. To se mi snad ještě nikdy nestalo...Děkuji ještě jednou."

Jana

"Muj oblibeny cchi-kung, moje nejoblibenejsi mantra. Dekuji moc, Hani"

Erika

"Vaše propojování jógy s tradiční čínskou medicínou i s psychosomatikou je tak zajímavé. Vždy moc ráda poslouchám jak se v konkrétní době můžeme opečovat, podpořit své tělo i psychiku. Za mě nádherá komplexnost a holistický přístup. Tohle jsem dlouho hledala. Děkuji"

Radka

"Dlouhé roky rokoucí cvičím jógu, zažila jsem spoustu lektorů a učitelů. Ale až u Vás jsem poznala co to znamená nejen jógu cvičit, ale i žít, cítit, prožívat, vnímat. A to nejen jógu, ale život sám... Tak jak to učíte, jak předáváte to, co sama i žijete - a to je nejvíc."

Hanka

"Jsem nesmírně vděčná, že jsi mi vstoupila do života, s terapiemi, s jógou, s celým tvým vyzařováním a tvou osobností. Díky tobě jsem našla cestu k sobě, ke své duši, ke své jedinečnosti a darům a stále po ní kráčím. Je to krása. Děkuji ti ze srdce. "

Staňka

"Nevím, jak to děláš, ale každá z tvých lekcí pokaždé jiná, mi zrovna sedne jako hrnec na prdel. Jakoby si žila u nás doma, věděla, co zrovna řeším a prožívám. Máš neskutečný dar naladit se na nás a přinášet nám v každé lekci to, co zrovna potřebujeme. A to i tehdy, když si zrovna třeba myslíme, že to nepotřebujeme :-)"

Jarmila

"Zažívám právě nelehké životní období, ale ten pocit klidu, rovnováhy a toho, že je vše v pořádku, který si odnáším po každé Vaší lekci, je nepopsatelný. Díky Vaší józe zvládám žít jak nejlépe umím a učím se na cestě lehkosti, jemnosti a laskavosti k sobě i okolí, životu obecně, tak jak nás vedete. Děkuji. "

Pavla

"Nikdy bych neřekla, co jóga dokáže. Chvíli mi trvalo, než jsem si zvykla i na pravidelné dýchání a záverečnou relaxaci (přišlo mi to jako ztráta času), ale teď už si i ty klidové části jógy užívám a dělají mi moc dobře. Dokonce bych vlastně řekla, že jsem i díky nim, klidnější, radostnější a umím si teď život více užívat."

Lenka

"Jóga ve Vašem pojetí je úžasná - vy jste úžasná."

Martina

"Není tak důležitý výkon, tlak na sebe a cíl, ale laskavost vůči sobě, jemnost, prožívání v souladu se sebou - Tvé časté motto na józe, které se stalo i mým motem a visí mi na ledničce. Díky ti za něj, změnilo mi život i za toto poznání v každodenosti, které často zmiňuješ."

Petra

"Minulá lekce zaměřená na rozproudění energie byla pro mě tak skvělá, že se cítím nabitá ještě i dnes. Je mi krásně a září to ze mě i ven, říkají doma. A to už je několik dní po Tvé józe a stále to cítím :-) "

Ludmila

"Není pro mě jednoduché se dívat do sebe dovnitř, ladit se na sebe a poslouchat své potřeby, ale pomalinku bez velkých tlaků a očekávání se to proměňuje a já se pomalu začínám na své nitro dívat s větší a větší pohodou. A to díky Vaší jemnosti a neustálého upozorňování, ať na sebe netlačíme a nechceme změnit vše zaráz. Děkuji za tu Vaši laskavost k nám a učení laskavosti i vůči sobě, je to obohacující, je to léčivé."

Marika

"Vždycky mě po józe bolela záda, jsem hypermobilní a mám chronickou bolest zad, ale až po Vaší józe jsem poznala, jaké to je být bez bolesti a obtíží a ještě cítit klid a pohodu v sobě. Vaše fyzioterapeutické vzdělání a dlouholetá praxe v oboru je opravdu znát. Vaše erudovanost a to, jak nám vysvětlujete, co se právě v těle děje či neděje a zároveň nás vedete, abychom si hledali ten svůj optimální pohyb a úpravu pozice, je tak úžasnou kombinací. Jsem teprve na začátku cesty hledání toho "svého" pohybu, ale naprosto přesně vím, že jsem našla Vás jako průvodce - v těle, k duši, k sobě, v životě, v každodenosti. Je toho tolik, co nám dáváte navíc k fyzickému cvičení jógy, že upřímně smekám nejen před Vašimi znalostmi a zkušenostmi i empatii vůči nám. Lidskost a opravdový zájem o každého z nás z Vás sálá, cítím se u Vás zcela bezpečně a moc hezky, dostala jste dar vést ostatní na cestě k sobě. Jdete nám příkladem a já jsem moc ráda, že už nemusím hledat žádného dalšího terapeuta. Mám Vás a teď už i díky Vám mám i sebe!"

Vlaďka

"Díky Tvé józe jsem poznala své ženství, kdo jsem, co potřebuji, učím se říkat NE tam kde potřebuji a ANO sobě a životu. Děkuji Ti za to, co nám ukazuješ, nabízíš a čím nás inspiruješ. Jsi studnicí inspirace a zajímavé je to, že si každý vybere právě to své, co aktuálně potřebuje."

Hanka

"Sice jsem si delší dobu musela počkat, než jsem se k Vám dostala do kurzu, neboť máte stále plné kurzy, ale jistě vím, že to čekání stálo za to. Ukazuji nějaké cviky a dechové techniky doma manželovi a tak se mu to zalíbilo, že chodíme spolu i na Vaše nedělní lekce. Je to vždy takový krásný čas pro nás dva a po józe jsme nádherně zklidnění, opečovaní Vaší přítomností a relaxací a spokojení. Také i v práci kolegyním ukazuji nějaké cviky a moc si to pochvalují i ony."

Margita

"Haničko, já jsem tak ráda, že jsem Vás na své cestě potkala, měníte mi můj život, moje prožívání každodennosti, Vaše laskavost a opravdový zájem o každého z nás ukazuje velikost Vašeho srdce. Jsem za setkání s Vámi vděčná."

Gabča

"Hani, ještě dnes zářím, a stále si držím nádherný klid v sobě po včerejší lekci. Navíc vnímám, jak to působí i na moje kolegy v práci. Máme tu teď mnohem lepší energii v kanceláři."

Nikola

"Léčila jsem se dlouhé roky s vysokým tlakem a sníženou funkci štítné žlázy a musím Vám napsat, že po roce pravidelného cvičení s Vámi se v těle něco mění. Funkce štítné žlázy se upravila zcela, tlak se také snížil. Děkuji za Vaši jógu a individuální doporučení."

Jana

"Nedá mi to, musím Vám napsat, včerejší meditační závěr lekce, propojení energie země a nebe v nás spolu s naší energií mě hluboce dojalo a dotklo se mého srdce. Ten chvějivý pocit uvnitř sebe naplněný láskou a vděčností prožívám téměř vždy při závěrečné relaxaci a někdy i v další dny, přináší mi něco, co jsem doposud nezažila. Je to nádherný pocit hlubokého vnitřního klidu a naplnění - zkrátka v tu chvíli jen JSEM (tak jak nás učíte prožívat)"

Šárka

"Hani, já jsem tak moc ráda, že díky józe a individuálním terapiím, nemusím na tu operaci zad, dostala jsi mě z nejhoršího a já Ti budu do smrti vděčná. Vím, že je třeba záda, tělo i mysl stále udržovat a že už to možná nebude uplně dobré v mém věku nikdy, ale díky Tobě znovu chodím, lyžuju, plavu, starám se o vnoučky a zase funguju dle svých možností."

Iva

"Důvěra, laskavost, přijetí, nesouzení a nehodnocení - to je to hlavní, co z Vás vyzařuje a mně je ve Vaší společnosti moc dobře, hojím se tímto pozvolna ve svém těle i duši."

Vytvořte si webové stránky zdarma!